Odběr novinek emailem:
Email:
Titulní stránka

Obrázek rubriky

UPOZORNĚNÍ: NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA A TELEFONNÍ KONTAKT (viz Kontakty a Otevírací doba).

 

O Billiard & Bowling Clubu

Billiard & Bowling Club (původně Bernard, herna Benešovka, Billiard Club ) byl otevřen v prostorách bývalé pošty v r. 1997. V r. 2005 prošel interiér rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a v roce 2010 byl rozšířen o přízemní, do té doby nevyužité prostory. V současné době se jedná o jeden z největších a nejkomplexnějších zabavních klubů v Hradci Králové.

Pro Vaši zábavu a volný čas jsou zde k dispozici výherní a hrací (photo play) automaty, VLT, šipky, 4x billiardpool (3x „sedmipalcový“, 1x „devítipalcový“) a karambol.

V přízemí jsou umístěny dvě bowlingové dráhy využívající „bezšňůrovou“ technologií stavění kuželek s profi délkou drah a fotbálek. Obě patra disponují samostatnými bary se stoličkami, sezením u stolků i u kulečníků, popř. u bowlingu, televizemi ( 1. patro 250 cm plátno, 2x televize, přízemí 107 cm plazma ) a samozřejmě vlastními toaletami.

K Vašemu občerstvení je připravena široká nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a nově i studené mísy a zapečené bagety. Věříme, že se Vám bude v Billiard&Bowling Clubu líbit a přejeme mnoho štěstí a radosti ze hry.

Copyright 2014 BBCLUB, Štefan Švestka, Administrace